Personal

Telefonnummer: 0587-910 28


Rektor: Daniel Seilitz
070-898 36 99
daniel@bornsfriskola.se

Administratör: Lotta Hallberg
073-055 61 70
lotta@bornsfriskola.se        

Klasslärare 5-6: idrott och hälsa, engelska: Jessika Ernefeldt
jessika@bornsfriskola.se

Klasslärare 5-6: Lena Palmqvist
lena@bornsfriskola.se

Klasslärare 3-4: Johanna Reidarsdotter
johanna@bornsfriskola.se

Klasslärare 1-2: Nina Rosenfeld
nina@bornsfriskola.se

Förskollärare: Monika Ridderholt
monika@bornsfriskola.se

Träslöjd: Kenthy Richardsson
kenthy@bornsfriskola.se

Textilslöjd: Laurie Smårs
laurie@bornsfriskola.se

Musik: Fredrik Englund
fredrik@bornsfriskola.se

Resurs/fritids: Anna Flodman
annaf@bornsfriskola.se

Resurs/fritids: Anita Berggren
anita@bornsfriskola.se

Resurs/fritids: Malin Dahlin
malin@bornsfriskola.se

Resurs/fritids Josef Steiner
josef@bornsfriskola.se

Kock: Hendrik Kok
hendrik@bornsfriskola.se    

Skolsköterska: Anna Lennhammar
anna@bornsfriskola.se